Koulutussisältö

Ehjänä perille – vahinkovapaa kuljetus

Tavoitteena muun muassa osata kuormittaa ajoneuvo turvallisuussääntöjen ja ajoneuvon tarkoituksenmukaisen käytön mukaisesti.

Traficomin ammattipätevyysmerkintä

Livekoulutus (etä)

7 tuntia

Koulutuksen tiedot

Koulutuksen tavoitteena on osata kuormittaa ajoneuvo turvallisuussääntöjen ja ajoneuvon tarkoituksenmukaisen käytön mukaisesti. Rahtikirjan merkitys / täyttäminen. Kuljetusvahinkojen ehkäisy kuljettajan työssä.

Koulutuksen sisältö

● Osata kuormittaa ajoneuvo turvallisuussääntöjen ja ajoneuvon tarkoituksenmukaisen käytön mukaisesti
● Rahtikirjan merkitys / täyttäminen
● Kuljetusvahinkojen ehkäisy kuljettajan työssä

Asiantuntevat kouluttajat

Käyttämämme kouluttajat ovat alansa parhaita. Meille laatu ja kurssin sisältö on merkityksellinen. Tästä syystä haluamme asiakkaidemme viihtyvän kursseilla ja palaavan vuosittain uudelleen. Asiakkaidemme antama palaute kursseistamme on 4,6 / 5

Tulevat Livekoulutukset (etä)

Tulevat koulutukset

Katso kalenteri

Tarvitsetko apua koulutusten valintaan?

Soita tai lähetä meille viesti niin me autamme!